KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10265585
nr 1026 5585
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Puck, signerad, 39x24
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:47:54
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt